İletişim Numaralarımız 0(232) 489 02 09
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi- 8:00 - 18:00

Adres

Mürsel Paşa Blv 1259 Sk. Kahramanlar/İZMİR

Author
Ervin Yapı

Hakkımızda

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Ervin Yapı Mühendislik, çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken; güven, başarı ve rekabette “zirve” ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.

Bize Ulaşın

Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun kamu kurum ve kuruluşlarının alt yapı ve üst yapı projeleri alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen yıllarda taahhüt işlerindeki başarısını tecrübeli ve gelişen ekibi ile villa, otel, işyeri, fabrika, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere birçok alanda göstermiştir. İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verdiğimiz ve tamamladığımız her yeni projenin, kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek ulaştırdığımız hizmette, her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Ervin Yapı Mühendislik olarak, kalite ve güvenle güçlenerek geleceğe yönelik yapılar üretmeye kararlılıkla devam ediyoruz. Doğa ve teknolojiyi yenilikçi bakış açısıyla bütünleştiren ve çevre odaklı çağdaş şehircilik anlayışını sürekli geliştiren Ervin Yapı Mühendislik, çevre üzerindeki muhtemel olumsuz etkileri asgariye indirmek için her türlü tedbiri hayata geçirmekte ve doğal kaynakları verimli şekilde kullanarak, çevreye zararı önlemeyi hedefleyen bir çevre politikasını kararlılıkla yürütmektedir. Ervin Yapı Mühendislik ailesi olarak, tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimseyerek güveni inşa etmekteyiz

Misyonumuz?

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this